Телеграм-канал Ukraine NOW та вайбер-спільнота «Країна_інфо»

Через війну росії проти України ми трансформували нашу спільноту «Коронавірус_інфо», створену Інститутом 2 роки тому для боротьби з пандемією.

Зараз це найбільші верифіковані пабліки достовірної інформації: «Ukraine Now» у Telegram, який реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації та Кабінетом Міністрів України, а також «Країна_інфо» у Viber.

Оперативна інформація з першоджерел, інфографіка, інструкції, спростування фейків, сповіщення про повітряні загрози — в режимі 24/7 команда несе інформаційну варту.

>2 100 000 підписників

> 1 000 000 підписників

Контентне наповнення каналу

78% українців вірять у перемогу України у війні з Росією

Спільно із центром «Соціальний моніторинг» та агенцією «Перша рейтингова система» ми провели національне дослідження, присвячене політичним установкам та емоційному стану українців в умовах війни. Відповідно до результатів, майже 80% українців вірять у перемогу України.

Наша команда працює 24/7 для українців та для міжнародної аудиторії. Щоб світ знав правду про війну росії проти України, щоб українці навіть у стані війни мали точки опори, щоб російська пропаганда щодня зазнавала краху на інформаційному фронті.

Команда ІСM обʼєднала в «зірковий батальйон» більше ніж 100 українських лідерів думок, представників шоу-бізнесу для системної комунікації щодо війни росії проти України.

Соціальні мережі проекту