Viber-спільнота "Школа_інфо"

У жовтні 2020 року при підтримці Viber Інститут запустив освітню спільноту “Школа_інфо”, у якій доступно та зрозуміло розповідається про навчання під час пандемії. З початком навчального сезону команда Інституту побачила, що у сфері освіти з’являлося багато інформації, яка швидко змінювалася, і викликала плутанину. Тому було вирішено створити спільноту,  у якій батьки би отримували достовірну інформацію про роботу українських шкіл в пандемію прямо у месенджері Viber.

> 780 000 підписників

Підписалося за першу добу на проєкт “Школа_інфо”

Головна задача проєкту – створити надійне джерело інформації для батьків, вчителів та учнів у сфері освіти під час COVID-19 

За словами представників Інституту, в часи коронавірусу люди особливо гостро потребують перевіреної інформації. Щоб задовольнити цей запит, і була створена спільнота «Школа інфо».

Контентне наповнення каналу

Для кожної рубрики в спільноті “Школа_інфо” використовується окремий колір віжуала. Освітні новини – блакитний, поради вчителів – помаранчевий, поради для батьків – зелений, stopfake – червоний.

Інститутом когнітивного моделювання за підтримки Viber також було розроблено тематичний стікерпак “Шкільний чат”, який допомагає спростити спілкування у шкільних чатах. 

У стікерпаку “Шкільний чат” представлені найбільш розповсюджені фрази зі шкільного життя, зокрема “Яке у нас домашнє завдання?”, “Ви геть мене не слухаєте!”, “Можна вийти?”, “Хто знає розклад?”. Також за допомогою стікерів учні, вчителі та батьки зможуть перепросити за запізнення та делікатно повідомити про збір коштів.

Завантажити стікери можна  за цим посиланням.

Соціальні мережі проекту