fbpx
Соціальна та корпоративна психологія

Корпоративна психологія

Забезпечує комфорт і здоровий розвиток людей у команді. Ми допоможемо вам знайти й утримати тільки потрібних вам людей.

  • Мотивація персоналу; професійне вигорання; труднощі професійного зростання; конфлікти в команді.
  • Виявлення деструктивних і конструктивних моделей поведінки в команді; криза зростання; найм нових працівників і комфортне звільнення; труднощі комунікації між членами команди; виявлення лідерів у колективі; пошук оптимальних інструментів розвитку персоналу для конкретної організації.
  • Адаптація нових працівників на робочому місці; донесення філософії компанії до працівників компанії всіх рівнів.

Онлайн-консультації

Для вашої зручності ми пропонуємо спеціальну послугу – онлайн- консультація.
Запишіться на онлайн-прийом до наших фахівців і отримаєте послугу в комфортній для вас атмосфері та в будь-якому куточку планети.

Освітні заходи

Приєднуйтесядо освітніх заходів ІКМ! Якщо ви займаєтеся науковою діяльністю і самоосвітою в області психології і психотерапії, наші фахівці готові ділитися з вами знаннями та досвідом, пояснювати непрості особливості людської психіки і мотивувати підвищувати свою психологічну грамотність.

Індивідуальна терапія

Спектр питань, з якими працює індивідуальна психотерапія, величезний і здатний зробити життя людини легше і щасливіше в багатьох сферах.

Фахівці нашого інституту працюють у науково доведених методиках із пацієнтами по всьому світу. Зверніться до нас, якщо помічаєте у себе таке:

  • Депресія.
  • Підозри щодо депресії; панічні атаки; тривожні розлади; обсесивно-компульсивні розлади.
  • Розлади сексуального характеру; соціальна тривога; фобії; переживання втрати; стрес; вигорання на роботі; розлад харчової поведінки; необґрунтовані страхи.
  • Низька самооцінка; нездатність впоратися з емоціями; невпевненість у собі; відчуття себе не на своєму місці; токсичні відносини; емоційне насильство; нездатність впоратися з гнівом; безсоння та інші порушення сну; втрата концентрації; складності у стосунках із близькими; все бісить.
  • Проблеми з алкоголем; трудоголізм; проблема з азартними іграми; вам не з ким поговорити; шкідливі звички; роздратування.