Комунікаційний супровід Посольства України в Республіці Польща

Команда Інституту когнітивного моделювання під час повномасштабного вторгнення росії в Україну почала працювати консультантом із комунікацій для Посольства України в Польщі, а також для створеного на його базі Кризового координаційного центру. Його метою стала допомога у вирішенні ключових питань та оперативне реагування на виклики воєнного часу.

Спільна робота розпочалася 17 березня 2022 року, а вже 21 березня 2022 року відбувся перший онлайн-брифінг посла Андрія Дещиці на фейсбук-сторінці посольства.

Інститут когнітивного моделювання налаштував з нуля систему щоденних брифінгів Посольства України в Польщі, матрицю розповсюдження сигналу, а також сформулював ключові тези для меседж-боксів.

На сьогодні проведено понад 50 онлайн-брифінгів посольства.

Розроблена командою ІКМ система сприяла систематизації цілої низки комунікаційних процесів безпосередньо в дипустанові, а також збільшила інтерес до діяльності посольства і консульств України в Польщі серед українців і також громадян Польщі.

Кризовий медіацентр при посольстві надає майданчик для широкого конструктивного діалогу для міжнародних делегацій і друзів України зі всього світу. 

Питання, якими займається Кризовий координаційний центр:

  • залучення та логістика міжнародної гуманітарної допомоги;
  • взаємодія з волонтерськими фондами Польщі, України та усього світу;
  • комунікація про діяльність Посольства України в Польщі;
  • підтримка українських консульських установ у Польщі;
  • вирішення координаційних питань тощо.

Також при Кризовому центрі працює гаряча лінія +48-790-187-172, куди українські громадяни та представники міжнародних організацій можуть зателефонувати й отримати консультаційну підтримку.