Інформаційний телеграм-канал «Ukraine NOW»

Через війну росії проти України команда Інституту когнітивного моделювання трансформувала телеграм-канал «Коронавірус_інфо», створений 2 роки тому для боротьби з пандемією, в канал «Ukraine NOW».

На початку повномасштабного вторгнення ІКМ здійснював технічну та інформаційну координацію каналу “Ukraine NOW” з Міністерством цифрової трансформації для підвищення ефективності протидії російській дезінформації в Україні. Координаційна співпраця відбувалася на волонтерських засадах.

Канал було визнано єдиним неінституціоналізованим телеграм-каналом, що цілком дотримується стандарту достовірності та жодного разу не поширював сюжети з російського пропагандистського телебачення. Крім того, Канал став одним із трьох неінституціоналізованих українських телеграм-каналів, які мають публічних та зрозумілих власників.

> 1 000 000 підписників

слідкували за каналом у перші місяці війни

Контентне наповнення каналу

На каналі «Ukraine NOW» щодня публікується оперативна інформація з першоджерел про ключові події війни росії проти України, корисна інфографіка та інструкції з безпеки для українців, спростування російських фейкових новин та сповіщення про повітряні загрози.

Соціальні мережі проекту