«Країна_інфо»: оперативне інформування українців про перебіг війни в Україні

Із початком повномасштабного військового вторгнення росії на територію України команда Інституту когнітивного моделювання почала працювати 24/7 для українців та міжнародної аудиторії. Щоб світ знав правду про війну росії проти України, щоб українці навіть у стані війни мали точки опори, щоб російська пропаганда щодня зазнавала краху на інформаційному фронті.

У лютому 2022 року вайбер-спільнота «Коронавірус_інфо», створена 2 роки тому для протидії пандемії коронавірусу, трансформувалася у джерело достовірної інформації про російське вторгнення «Країна_інфо».

Наразі вайбер-спільнота «Країна_інфо» є однією з найбільших верифікованих спільнот.

>2 100 000 підписників

слідкували за спільнотою в перші місяці війни

Контентне наповнення каналу

Щодня у вайбер-спільноті публікується оперативна інформація з першоджерел, інфографіка та інструкції, результати національних досліджень, спростування російських фейкових новин та сповіщення про повітряні загрози.

78% українців вірять у перемогу України у війні з Росією

У межах інформаційної боротьби Інститут когнітивного моделювання спільно із центром «Соціальний моніторинг» та агенцією «Перша рейтингова система» провів національне дослідження, присвячене політичним установкам та емоційному стану українців в умовах війни. Згідно з результатами, майже 80% українців вірять у перемогу України.

Крім того, ІКM обʼєднав у «зірковий батальйон» більше ніж 100 українських лідерів думок, представників шоу-бізнесу для системної комунікації щодо війни росії проти України.

Соціальні мережі проекту