Освітня спільнота «Школа_інфо»

У жовтні 2020 року при підтримці Viber Інститут запустив освітню спільноту «Школа_інфо», аби доступною та зрозумілою мовою розповідати про навчання під час пандемії. 

Головне завдання проєкту — створити надійне джерело інформації для батьків, вчителів та учнів у сфері освіти під час пандемії COVID-19.

Контентне наповнення каналу

Для кожної рубрики у спільноті «Школа_інфо» використовується окремий колір віжуала. Освітні новини — блакитний, поради для вчителів — помаранчевий, поради для батьків — зелений, stopfake — червоний.

Інститутом когнітивного моделювання за підтримки Viber також було розроблено тематичний стікерпак «Шкільний чат», який допомагає спростити спілкування у шкільних чатах. 

У стікерпаку «Шкільний чат» представлені найбільш розповсюджені фрази зі шкільного життя, зокрема «Яке у нас домашнє завдання?», «Ви геть мене не слухаєте!», «Можна вийти?», «Хто знає розклад?». Також за допомогою стікерів учні, вчителі та батьки зможуть перепросити за запізнення та делікатно повідомити про збір коштів.

Завантажити стікери можна  за цим посиланням.

Спільнота «Школа_інфо» під час війни в Україні

У перші дні війни росії проти України «Школа_інфо» запустила освітню ініціативу для школярів. Тоді діти пішли на вимушені «канікули» і замість навчання проводили дні в укриттях.

Спочатку в партнерстві зі Школою «Базис» було розроблено тимчасовий навчальний план для учнів початкової школи. Він містив завдання з англійської мови, математики, логіки, грамоти, науки, читання, фізкультури. Щодня за розкладом учні отримували завдання і проходили уроки.

Згодом у партнерстві з Modern School було запущено навчання для учнів 5-9 класів.

Разом із навчально-освітнім центром «11-А» Інститут когнітивного моделювання запустив факультативи для старших класів, які допомагали готуватися до НМТ та розвивати кругозір під час війни.

Окремий напрям у спільноті спрямований на вимушених переселенців з України, які переїхали до Європи і потребують відновлення навчального процесу для своїх дітей за кордоном. Завдання «Школи_інфо» — допомогти пройти цей шлях адаптації та забезпечити необхідною операційною інформацією.

>390 000 підписників

Контентне наповнення каналу під час війни

Соціальні мережі проекту