Інститут когнітивного моделювання читатиме модуль з публічних комунікацій у межах освітньої програми «Фахівець з GR» при Київській школі економіки

Київська школа економіки презентувала сертифікаційну програму підвищення кваліфікації «Фахівець з питань взаємодії з владою (GR)». У межах Програми Віктор Березенко, засновник Інституту когнітивного моделювання, викладатиме модуль з публічних комунікацій.

Під час лекцій та практикумів Віктор Березенко поділиться зі слухачами Програми «Фахівець з GR» досвідом щодо інструментів та технологій побудови ефективної взаємодії з владою на прикладі публічних кейсів Інституту когнітивного моделювання. 

«Коли ми говоримо про публічну комунікацію з органами влади, то перші асоціації, які спадають нам на думку, це складність, застарілість, закритість та відсутність довіри. Натомість ми будемо говорити не тільки про реактивну, а й про проактивну позицію, про те, як побудувати системну роботу в публічній комунікації. На нашому курсі ми розберемо конкретні публічні кейси успішного співробітництва органів державної влади, приватних компаній та бізнесу. У модуля буде мінімум теорії і максимум практики», — наголошує Віктор Березенко.

Також соціальний технолог розповість про роль громадської думки та масові тренди, стратегії та кризові комунікації. 

«Ми тільки розбудовуємо культуру публічних комунікацій. Органи державної влади, система державних комунікацій далеко не завжди здатні відповідати на сучасні виклики. Ця інертна система із залишками радянського минулого застаріла. Натомість у портфелі Інституту когнітивного моделювання — багатий досвід побудови успішних публічних продуктів. Об’єднати бізнес, громадський сектор та державу, побудувати систему та забезпечити ефективну комунікацію для багатомільйонної аудиторії    цими знаннями ми поділимося зі слухачами»,  — підкреслює Віктор Березенко.

Навчально-аналітичний Центр взаємодії з владою (GR) при Київській школі економіки створений за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Інституту когнітивного моделювання. 

Місія Центру полягає у створенні можливості комерційним (приватним та державним) компаніям, а також громадським та професійним об’єднанням оволодіти чи підвищити навички представлення своїх інтересів у державних структурах. 

Більше інформації про Центр взаємодії з владою (GR) на сайті KSE.