Інститут когнітивного моделювання консультував грузинську партію «Єдиний національний рух» щодо соціальних технологій та діджитал-стратегії

Команда Інституту когнітивного моделювання під час парламентської передвиборчої кампанії консультувала грузинську партію «Єдиний національний рух» з питань діджитал-стратегії та соціальних технологій. 

Умови співпраці були закріплені в Меморандумі, укладеному між організаціями.

«Наша компанія має великий досвід у соціальних технологіях і діджиталі. Ми працюємо над підвищенням якості технологій комунікації політиків, держструктур та громадських організацій. Ми раді, що мали можливість ділитися нашим досвідом на міжнародному рівні та змогли підсилити комунікацію партії «Єдиний національний рух», – зауважив засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко.

Пресслужба партії «Єдиний національний рух» повідомила, що спільно з Інститутом когнітивного моделювання партія працювала над створенням умов для реалізації права виборців на доступ до інформації про програму та діяльність політичної сили через діджитал-інструменти та соціальні медіа. Серед іншого українська компанія досліджувала громадську думку виборців та займалася адаптацією меседжів і форматів передачі інформації до цільових груп.

«У нас є певний набір і система соціальних інструментів, які працюють незалежно від об’єктів та територій, а лише потребують коригувань та адаптації під окремі проєкти. Нам дуже приємно, що наша команда змогла показати системну роботу у співпраці з грузинськими партнерами, де політичні та соціальні процеси є досить активними», – підкреслила СЕО Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька.

Інститут когнітивного моделювання здійснює комунікаційний супровід Мінцифри, МОЗ в питаннях коронавірусу. У партнерстві з Facebook спільною інформаційною кампанією щодо пандемії було охоплено 15 млн українців, а у співпраці з Google – 6,7 млн. ІКМ створив найбільшу в Україні та 4-ту у світі спільноту у Viber та Telegram «Коронавірус_інфо», вона загалом налічує 3,5 млн підписників. Також Інститут запустив інформаційну кампанію #залишайсясвідомим, створив національну платформу безкоштовної психологічної підтримки «Розкажи мені», Viber-спільноту «Школа_інфо».