Інститут когнітивного моделювання готовий надати власну освітню спільноту «Школа_інфо» для публікації новин від Міністерства освіти і науки України

Інститут когнітивного моделювання на своєму ресурсі «Школа_інфо» готовий почати публікувати новини від Міністерства освіти і науки України. Більше ніж 400 000 підписників зможуть отримати інформацію від МОН через спільноту «Школа_інфо», у зв’язку з тим, що сайт міністерства тимчасово не працює. 

ІСМ готовий співпрацювати та допомагати МОН, аби надавати аудиторії лише важливу та достовірну інформацію через спільноту «Школа_інфо».

Долучитися до спільноти можна за посиланням: https://vb.me/school_info.

Нагадаємо, що у зв’язку із глобальною хакерською атакою сайт МОН, а також низка інших урядових сайтів тимчасово не працюють.

Інститут когнітивного моделювання здійснює комунікаційний супровід Мінцифри. У партнерстві з Facebook спільною інформаційною кампанією щодо пандемії було охоплено 15 млн українців, а у співпраці з Google — 6,7 млн. ІКМ створив найбільшу в Україні та 4-ту у світі спільноту у Viber та Telegram «Коронавірус_інфо», вона загалом налічує 3,5 млн підписників. Також Інститут запустив інформаційну кампанію #залишайсясвідомим, створив національну платформу безкоштовної психологічної підтримки «Розкажи мені», Viber-спільноту «Школа_інфо»