Інститут когнітивного моделювання за підтримки Viber запустив українську освітню спільноту «Школа_інфо»

Інститут когнітивного моделювання разом з месенджером Viber створив спільноту «Школа_інфо», у якій публікуватимуть актуальну інформацію у сфері освіти для батьків, вчителів та учнів.

У спільноті регулярно з’являтимуться освітні новини, поради для батьків, актуальна інфографіка та спростування міфів в освіті. За кожною з рубрик для зручності буде закріплений окремий колір: блакитні картинки натякнуть, що у постах розповідатимуть про важливі нововведення, помаранчеві віжуали супроводжуватимуть поради від учителів, зелені – рекомендації для батьків, червоні – фейкові новини.

Також у «Школі_інфо» публікуватимуть опитування на важливі теми. Згодом  підписники отримають приємний бонус – тематичний стікерпак, який допоможе перепросити за запізнення та делікатно повідомити про збір коштів.

Щоб долучитися до спільноти, переходьте за посиланням: https://vb.me/school_info 

Інститут когнітивного моделювання – науково-дослідницька компанія, яка займається соціальними технологіями, надаючи повний спектр рішень для соціальних комунікацій.

Серед кейсів Інституту – спільнота «Коронавірус_інфо» у Viber, яка за три дні стала найбільшою в Україні (понад 3 млн читачів). Також ІКМ веде групу каналів-сателітів: «Корона Київ», «Психологічна підтримка», «Вірусні історії» та «Коронавірус в цифрах».