Інститут когнітивного моделювання запустив Viber-стікерпак «Шкільний чат» у спільноті «Школа_інфо»

Інститут когнітивного моделювання за підтримки Viber розробив тематичний стікерпак «Шкільний чат», який допоможе спростити спілкування у шкільних чатах. 

У стікерпаку «Шкільний чат» представлені найбільш розповсюджені фрази зі шкільного життя, зокрема «Яке у нас домашнє завдання?», «Ви геть мене не слухаєте!», «Можна вийти?», «Хто знає розклад?». Також за допомогою стікерів учні, вчителі та батьки зможуть перепросити за запізнення та делікатно повідомити про збір коштів.

Завантажити стікери можна безкоштовно за цим посиланням: https://stickers.viber.com/pages/schoolpackua.

Нещодавно Інститут когнітивного моделювання за підтримки Viber запустив освітню спільноту «Школа_інфо», де публікує інформацію про навчання під час пандемії. За першу добу до спільноти приєдналися понад 780 тисяч осіб.

Долучитися до спільноти «Школа_інфо» можна тут: https://vb.me/school_info.

Інститут когнітивного моделювання здійснює комунікаційний супровід Мінцифри, МОЗ у питаннях коронавірусу. У партнерстві з Facebook спільною інформаційною кампанією щодо пандемії було охоплено 15 млн українців, а у співпраці з Google – 6,7 млн. ІКМ створив найбільшу в Україні спільноту у Viber та Telegram «Коронавірус_інфо», вона загалом налічує 3,5 млн підписників. Також Інститут запустив інформаційну кампанію #залишайсясвідомим, створив національну платформу безкоштовної психологічної підтримки «Розкажи мені», Viber-спільноту «Школа_інфо».