Інститут когнітивного моделювання запустив Viber-стікерпак «Твоя підтримка» у спільноті «Психологічна підтримка»

Інститут когнітивного моделювання за підтримки Viber розробив тематичний стікерпак «Твоя підтримка», який допоможе підтримати близьку людину в складній ситуації.

Як зазначають у соціальних мережах ІКМ, для того, щоб підняти настрій, іноді достатньо одного вчасно надісланого повідомлення. Саме тому у стікерпаку представлені фрази, які підтримують, надихають та мотивують: «Я поруч», «Ти зможеш все», «Видихай» тощо.

Також представники Інституту когнітивного моделювання зазначають, що завдяки стікерпаку кількість підписників у Viber-спільноті «Психологічна підтримка» за 2 тижні зросла вдвічі — з 50 до 108 тис.

Завантажити стікери можна безкоштовно за цим посиланням: https://stickers.viber.com/pages/mentalhealth.

«Психологічна підтримка» — це Viber-спільнота, в якій публікують корисну інформацію для покращення психічного здоров’я. На каналі, зокрема, розповідають, де можна отримати безкоштовні консультації психологів та що робити для самостійного покращення емоційного стану.

Інститут когнітивного моделювання здійснює комунікаційний супровід Мінцифри. У партнерстві з Facebook спільною інформаційною кампанією щодо пандемії коронавірусу було охоплено 15 млн українців, а у співпраці з Google — 6,7 млн. ІКМ створив найбільшу в Україні спільноту у Viber і Telegram «Коронавірус_інфо». Також Інститут запустив національну платформу безкоштовної психологічної підтримки «Розкажи мені» та онлайн-щоденник «Мені здається», де постраждалі від домашнього насильства можуть розповісти свою історію анонімно.