Платформа «Розкажи мені» починає працювати цілодобово

Інститут когнітивного моделювання, Міністерство охорони здоров’я та Офіс Президента України об’єднують зусилля та стають на варту психологічного здоров’я українців. 

Проект безкоштовної психологічної допомоги «Розкажи мені» у цей тривожний час починає працювати нон-стоп. Наразі спеціалісти платформи готові захищати фронт психічного здоров’я громадян в умовах війни.

Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, маєте ознаки депресії відвідайте платформу «Розкажи мені», залиште заявку та очікуйте, коли наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться з вами.  

Щоб отримати допомогу, потрібно лише коротко описати свій запит і залишити заявку на сайті tellme.com.ua

Далі за вашим запитом модератори платформи підберуть спеціаліста і він якнайшвидше зв’яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн. 

Раніше команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного університету ім. Богомольця й фахівцями проєкту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги

Це дієвий інструмент, створений на основі сучасних протоколів і наукових досліджень. Є зручним помічником, який завжди під рукою. Допоможе у перші години після травматичної події. Також тут зібрані рекомендації як не нашкодити своєму психологічному здоров’ю. 

Довідка

«Розкажи мені» — безкоштовна інтернет-платформа психологічних консультацій. Була заснована на початку пандемії для надання допомоги українцям, що відчували тривожність чи схильність до депресії внаслідок пережитого ковіду чи подій, пов’язаних із його розповсюдженням. 

Згодом спеціалісти платформи почали надавати допомогу білорусам, що постраждали від режиму у 2021-му, трохи пізніше з’явився сервіс психологічної допомоги «Мені здається» для постраждалих від домашнього насильства.  

За майже 2 роки роботи спеціалісти платформи надали понад 30 тисяч годин безкоштовних консультацій. На платформі працюють близько 300 волонтерів — психологів і психотерапевтів. Наразі вони готові працювати з українцями цілодобово.