Представництво ІКМ в Брюсселі запускає дайджест новин щодо ситуації в Україні для міжнародної спільноти

Представництво ІКМ (Інституту когнітивного моделювання) в Брюсселі запускає дайджест новин для оперативного та повного інформування представників міжнародної преси, а також міжнародних інституцій щодо ситуації в Україні.

Щодня ми надсилатимемо повний звіт про перебіг російсько-української війни та, за потреби, готові надавати додаткові аналітичні дані.

«Те, яким буде завтра для України, Європи та всього світу залежить, в першу чергу, від дій української армії. Проте, вкрай важливою залишається й інформаційна повістка.  Сьогодні, разом з офісом ІКМ в Брюсселі ми можемо робити те, що вміємо найкраще — надавати повну та достовірну інформацію нашим партнерам з-за кордону, журналістам, міжнародним інституціям про те, що дійсно відбувається в Україні. Нехай світ знає більше»,  — зазначає Віктор Березенко, засновник ІКМ . 

Якщо ви знаєте журналістів, які потребують оперативного та достовірного інформування стосовно ситуації в Україні, будь ласка, напишіть нам: [email protected]

Нагадаємо, Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, яка займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій. Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.

У грудні 2021 року запрацювало представництво ІКМ у Брюсселі зі штаб-квартирою в Києві.

До кейсів Інституту належать комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров’я України в період пандемії COVID-19,  pro bono проєкт «Коронавірус_інфо» зі спільнотами у Viber та Telegram, комунікаційний супровід Міністерства цифрової трансформації, онлайн-платформа психологічної підтримки «Розкажи мені» та платформа для жертв домашнього насильства «Мені здається», Viber-спільнота «Школа_інфо» та інші.