Спільнота «Коронавірус_інфо» за рік отримала 300 млн переглядів у Telegram

Telegram-канал «Коронавірус_інфо» залишається найбільшим в Україні. За рік він набрав 300 млн переглядів та наразі налічує понад пів мільйона підписників, а Viber-спільнота «Коронавірус_інфо»   2,2 мільйона. Канали було створено в межах національної інформаційної кампанії з протидії COVID-19 Інститутом когнітивного моделювання. 

Кожного дня актуальну інформацію про статистику захворюваності, темпи вакцинації, карантинні обмеження отримує приблизно 530 тисяч українців — це понад 10% від усієї української аудиторії Telegram. А найпопулярніша публікація «Звуки карантину від гурту TVORCHI» набрала 1 млн переглядів і понад 2 800 репостів. Наразі це четвертий канал у світі за популярністю новин про COVID-19 в Telegram.

«Карантинні обмеження пом’якшуються, люди повертаються до звичного життя, цікавляться іншими темами. Світові пабліки новин про коронавірус поступово втрачають свою аудиторію. Наприклад, офіційний Telegram-канал Узбекистану стрімко втратив 99% своїх підписників та з топ-3 перемістився в кінець рейтингу. «Коронавірус_інфо» залишається актуальним, очолюючи рейтинг найбільших каналів в Україні та в світі. Ми стабільно посідаємо 4 місце серед світових джерел новин про COVID-19, маємо високий інтерес серед українців і продовжуємо оперативно реагувати на виклики. «Коронавірус_інфо» успішно виконав та продовжує виконувати свою функцію», — коментує засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко.

Створення Telegram-каналу для оперативного інформування про COVID-19 стало частиною масштабної національної кампанії «Коронавірус_інфо».  Вона об’єднала десятки громадських діячів і соціально відповідальних компаній. Інформаційна кампанія проводиться у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством цифрової трансформації, Товариством Червоного Хреста України, UNICEF, Google, Facebook, Viber, Telegram та іншими партнерами. Через традиційні і цифрові інструменти Інституту когнітивного моделювання вдалося побудувати ефективну систему взаємодії між урядом, бізнесом та суспільством для досягнення спільної мети — ефективної боротьби з коронавірусом. 

Загалом інформаційна кампанія проти COVID-19 охопила 27,7 мільйона українців, Telegram-канал «Коронавірус_інфо» увійшов до переліку найдостовірніших каналів про COVID-19 у світі, а спільнота у Viber за 3 дні стала найбільшою в Україні. Крім того, «Коронавірус_інфо» має 5 каналів-сателітів, які загалом читають понад 270 тисяч українців. 

У 2020 році кампанія з протидії коронавірусу Інституту когнітивного моделювання увійшла в шорт-лист престижної міжнародної премії European Excellence Awards 2020 одразу в двох номінаціях.

Щоб слідкувати за новинами про COVID-19 в Україні, переходьте за посиланням: https://t.me/COVID19_Ukraine.