Запрацював Telegram-бот першої психологічної допомоги

Команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з  Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проєкту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги.

Він охоплює не тільки рекомендації, які є помічними в перші години після зустрічі з травматичною подією, а й рекомендації, що робити й що не варто, щоб не зашкодити своєму ментальному здоров’ю.

Бот був створений з турботою про психічне здоров’я наших громадян. В ці скрутні часи варто зберігати спокій, діяти виважено та чітко.

Цей інструмент стане в пригоді, якщо вам важко впоратись з травматичною ситуацією, ви не знаєте, що робити та як діяти в стресовій ситуації, як вберегти своє ментальне здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Приєднатися до бота можна за посиланням: @friend_first_aid_bot.

Нагадаємо, Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, яка займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій. Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.

У грудні 2021 року запрацювало представництво ІКМ у Брюсселі зі штаб-квартирою в Києві.

До кейсів Інституту належать комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров’я України в період пандемії COVID-19,  pro bono проєкт «Коронавірус_інфо» зі спільнотами у Viber та Telegram, комунікаційний супровід Міністерства цифрової трансформації, онлайн-платформа психологічної підтримки «Розкажи мені» та платформа для жертв домашнього насильства «Мені здається», Viber-спільнота «Школа_інфо» та інші.