Не вдається будувати відносини або реалізувати себе на роботі? Ви незадоволені якістю свого життя? Як це змінити? 3 березня Спартак Суббота розповість, як схема-терапія працює з деструктивними переконаннями, які формуються у людини на основі травматичного досвіду минулого, і заважають жити осмисленим, таким, що приносить задоволення життям.

Ви застрягли в стресі і тривозі, не можете вирватися з циклу нав’язливих переживань? Дізнайтеся, як у цьому вам можуть допомогти медитації. 25 лютого психолог Євген Пілецький проведе лекцію про практику науково обґрунтованої усвідомленої медитації – Mindfulness.

Як народжуються емоції? Як розпізнавати і контролювати емоції? Як емоційний інтелект пов’язаний з лідерськими якостями людини, його успіхом і соціальної реалізацією?
Про це ви дізнаєтесь 12 грудня на заході «Зворотний бік емоційного інтелекту»

Друзі, 30 листопада запрошуємо вас на новий захід Інституту когнітивного моделювання, присвячений складному і загадковому процесу навчання.
У межах одноденного воркшопу фахівці інституту розкриють секрети, як наш мозок засвоює знання і як «навчити» його сприймати складні потоки даних.